Fundatorzy i Rada Fundacji

Paweł Pisarczyk - Fundator

Prezes Zarządu w spółkach Atende Industries i Phoenix Systems. Laureat nagrody Wizjoner 2016 przyznawanej przez Dziennik Gazetę Prawną. Autor systemu operacyjnego czasu rzeczywistego dla Internetu Rzeczy - Phoenix-RTOS.

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, z którym jest cały czas związany naukowo. Autor i współautor ponad 40 publikacji naukowych i licznych artykułów. Pasjonat technologii od 30 lat związany z programowaniem.

Mariusz Stusiński - Fundator, Przewodniczący Rady

Wiceprezes Zarządu i autor sukcesu sprzedażowego Atende Industries. Od początku pracy zawodowej związany z telekomunikacją, Internetem i rynkiem ICT. Posiada wieloletnie doświadczenie w komercjalizacji oprogramowania i produktów technologicznych.

Absolwent Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Jego pasją jest bieganie na długich dystansach. W roku 2014 wziął po raz pierwszy udział i ukończył ultra Maraton Bieszczadzki.

Przemysław Frasunek - Fundator

Członek zarządu Atende Software, polski haker, specjalista z zakresu bezpieczeństwa systemów i kryminalistyki cyfrowej. Autor ponad 40 raportów o błędach w powszechnie używanym oprogramowaniu. Jeden z nielicznych polskich hakerów znanych i aktywnych w międzynarodowym środowisku specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem informatycznym.

Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Krótkofalowiec (znak: SQ5JIV). W Internecie posługuje się pseudonimem venglin.

Rafał Jurkiewicz - Fundator, Członek Rady

Dyrektor Działu Badań i Rozwoju w Atende Software, odpowiedzialny za rozwój technologii, projektowanie i algorytmy. Nadzoruje i bierze czynny udział w implementacji najbardziej krytycznych elementów wytwarzanych systemów. Przygodę z programowaniem zaczynał w 1986 roku od Sinclair BASIC oraz asemblera Z80.

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Członek MENSA. Jego pasje to mikroarchitektura procesorów i lotnictwo.

Kaja Swat - Członkini Rady

Wiceprezeska Zarządu w spółce Phoenix Systems. Absolwentka Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Efektywnego Zarządzania Informatyką w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu zaawansowanych technologicznie, multidyscyplinarnych projektów dla sektora energetycznego, medycznego i przemysłowego. Po pracy uwielbia jeździć na rolkach i fotografować.